Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose
Kalkulatori i cmimit te prones Kalkulatori i cmimit te prones

Pronat më të reja

600€ / muaj
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I M... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit ,jepet me qira apartament 2+1+2 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte si dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2. Organizohet n...

380,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Hipotekes, Shitet Ambient Biznesi+2 Poste Parkimi... - 135m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Albanopoli

Prane Hipotekes, ne rrugen Albanopoli, Shitet Ambient Biznesi, per Tipologji te Ndryshme Biznesi!!! Prona ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri,...

80,700€
Ne Golem, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri!!! - 73m2
Golem - Rruga Korça

Ne Golem, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati 5 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe brut...

112,000€
Okazion Kleringu!Tek Urban Gate, Shitet Apartament 1+1... - 80m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Okazion Kleringu!Tek Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte! Apartamenti me siperfaqe totale 80 m2 ndodhet ne katin e 9 te nje komp...

1,500€ / muaj
Tek Rezidenca Halisoft ,Jepet Me Qira Apartament 2+1+2... - 125m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Vilave

Tek Rezidenca Halisoft Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare tek nje nga godinat dhe organizohet...

187,000€
Tek Shkolla E Kuqe, Shitet Dyqan, Buze Rruge!! - 60m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Qemal Stafa

Perball Shkolles se Kuqe, Shitet Ambient Biznesi, Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Prona ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, me siperfaqe net...

97,000€

126,000€

Tek Uji I Ftohte, Ne Vlore Shitet Garsoniere Ideale Per... - 50m2
Vlore - Rruga Uji i Ftohte

Tek Uji I Ftohte ,Ne Vlore Shitet Garsoniere Ideale Per Investim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri . Organizohet si nje ambjent...

350,000€
Prane Shkolles Se Kuqe, Shitet Ambient Biznesi, Per Tip... - 386m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Riza Cerova

Prane Shkolles Se Kuqe, Shitet Ambient Biznesi, Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Prona ndodhet ne katin 0 dhe -1 te nje pallati te ri, me siperfaq...

300,000€
Ne Lungomare Vlore, Shitet Dyqan Me Verande Te Shfrytez... - 80m2
Lungomare Vlore - Rruga Murat Tërbaçi

Ne Lungomare Vlore Prane Jordan`s Hotel, Shitet Dyqan Me Verande Te Shfrytezueshme Ideal Per Investim. Dyqani ka siperfaqe neto 60 m2 dhe 20 m2verande...

280,000€
Ne Vlore Tek Uji I Ftohte, Shitet Apartament 2+1 Me Pam... - 104m2
Vlore - Rruga Dhimitër Konomi

Ne Vlore Tek Uji I Ftohte prane Restorant Tiku&Mato Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga Deti. Apartamenti ka siperfaqe bruto 104.4 m2, neto 94.44 m2...

160,000€
Ne Golem, Tek Alb Adriatik Shitet Apartament 2+1, Me Po... - 159m2
Durres - Rruga Plazhit